| News

Świeżo dostarczone odżywki mamy dla Was w rewelacyjnej cenie 270 zł. Jest to duże opakowanie, które wystarczy Wam na długi czas stosowania.

RevitaLash ADVANCED 3,5 ml – stymulująca odżywka do rzęs wyróżniona międzynarodowymi nagrodami. Odżywka stymulująca wzrost rzęs zawiera opatentowany BioPeptin Complex®, dając bezpieczny i długotrwały efekt wzrostu pięknych rzęs. Rzęsy stają się pełne zdrowia i blasku witalności. Już po pierwszym miesiącu widać pierwsze efekty. Po kilku miesiącach  przechodzimy na podtrzymanie efektu, stosując kilka razy w tygodniu. Niedościgniony skład własna technologia i najwyższej jakości wyciągi roślinne m.in.  zielona herbata, żeń-szeń, palma sabałowa, nagietek lekarski, pszenica, miłorząb japoński oraz aktywne nanopeptydy, aminokwasy, witaminy z grupy B, biotyna.

Jak stosować odżywkę?

Odżywkę RevitaLash stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy, aż preparat się wchłonie, nie pocieramy oczu i możemy iść spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

Kiedy widać pierwszy efekt zastosowania RevitaLash® ADVANCED i jak długo należy prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu. Efekty i bezpieczeństwo działania zostały udowodnione przez pięć niezależnych instytutów badawczych.

Po kilkumiesięcznej codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki dwa lub cztery razy w tygodniu dla podtrzymywania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymywać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5ml na rok, co w przeliczeniu na miesięczny koszt wynosi około 25zł. Dla przypomnienia całe opakowanie 3,5ml wystarcza na około 6 miesięcy codziennej kuracji (średni koszt 55zł na miesiąc).

Noszę szkła kontaktowe czy mogę zastosować odżywkę RevitaLash ADVANCED?

Stosowane zgodnie z instrukcją serum RevitaLash nie dostaje się do oczu i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Mam makijaż permanentny czy mogę stosować odżywkę RevitaLash?

Odżywkę można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się odczekanie dwóch tygodni przez przystąpieniem do kuracji odżywką RevitaLash, po zupełnym zagojeniu skóry.

Co wyróżnia odżywkę RevitaLash od innych odżywek?

Marka RevitaLash wprowadziła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, a jej działanie jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Wyjątkowy skład RevitaLash® ADVANCED to aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa uzupełnione wyciągami roślinnymi i nanopeptydami.