| News

Co to jest Brow Henna?

Brow Henna to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze do 14 dni oraz utrzymaniem koloru na włoskach do 6-7 tygodni. Każda skóra jest inna, więc należy wziąć pod uwagę, że u jednych osób efekt może się utrzymać dłużej, u innych krócej - powyższe dane są uśrednione.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa ok. 30- 45 min.

Jak wygląda zabieg?

Zalecamy, aby przyjść na test skórny na ok. 48 godz. przed umówionym zabiegiem. Przed samym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje, na której ustalamy, jaki efekt klientka chce osiągnąć: bardziej naturalny czy nieco mocniejszy. Następnie wybieramy kolor i tonację odpowiednią do karnacji, koloru włosów oraz pożądanego efektu. Paleta kolorystyczna pozwala dobrać odpowiedni dla każdego kolor. Po przygotowaniu skóry i wybraniu odpowiedniego elementu, nakładamy preparat trzykrotnie. Zabieg wymaga sporej precyzji, matematycznego zacięcia oraz wprawnej ręki - przecież musi być idealnie! :) Natstępnie zmywamy preparat i zabezpieczamy efekt i... gotowe :)

Jak postępować po zabiegu?

Docelowy efekt widoczny będzie po 24 godzinach - brwi oraz skóra będą delikatnie jaśniejsze niż zaraz po zabiegu. Jeżeli chcemy utrzymać jak najbardziej intensywny efekt - zaleca się do 24 godz. omijanie okolic brwi przy codziennym demakijażu oraz powtrzymanie się od mycia wodą tych okolic. Oczywiście zalecamy rzadsze wizyty w solarium lub uwagę w przypadku stosowania samoopalających kremów - te dwa czynniki zawsze działają rozjaśniająco.

Jak mogę przedłużyć efekt?

Producent preparatu poleca używanie uzupełniająco olejku BROW OIL, który ma silne działanie regenerujące i odbudowujące nawet bardzo uszkodzone brwi, lub brwi po przeszczepie. Wygładza łuski włosów, sprawiając, że brwi stają się jędrne i jedwabiste. W skład oliwki wchodzi kompleks 17 aktywnych składników, które nawilżają brwi, wzmacniając ich strukturę. Dodatkowo olejek wzbogacony jest w olej z papai, dzięki czemu kolor utrzymuje się na dłużej i co ważne nie powoduje wypłukiwania się henny z włosów oraz skóry.

 olejek do brwi

Jaka jest cena zabiegu?

Zabieg wprowadzamy w kwietniu w promocyjnej cenie 60 zł.

(Regularna cena od  czerwca 2018 r. to 80 zł)

 


 Opinia:

Kiedy dowiedziałam się o tym zabiegu praktycznie wymusiłam na Oli wypróbowanie nowej  henny - musiało być "na już!" :) Dlaczego, aż tak bardzi mi zależało? Mam jasne brwi i w dodatku bardzo rzadkie. Z pewnego powodu boję się makijażu permanentnego, chociaż bardzo chciałabym mieć taką piękną oprawę brwi jak kobiety, które go wykonują! Byłam więc skazana na tradycyjną hennę. Problem w tym, że najlepsza i najtrwalsza henna, która u innych pań wytrzymuje ponad 2 tygodnie, u mnie trzymała się raptem kilka dni. I wyglądało to tak, że robiłam hennę co 2 tygodnie, w międzyczasie uzupełniając schodzącą hennę cieniem. Dzisiaj mija tydzień z brow henna i dalej jestem zachwycona efektem. Dodam jeszcze, że Ola (oczywiście za moją aprobatą), nie wykonała go z pełną mocą: zdecydowałyśmy, że nałoży jaśniejszy (niż zazwyczaj wybieram przy hennie - Neutral Brown) kolor i wykona tylko dwie warstwy zamiast trzech. Efekt jest świetny, więc naprawdę polecam! :)
Ania