| News

Rewelacyjnie skuteczna odżywka do rzęs (3,5 ml), jedwabista baza pod makijaż (15 ml) oraz praktyczna letnia kosmetyczka - to najnowszy zestaw producenta przygotowany na 8. urodziny Revitalash w Polsce.

RevitaLash ADVANCED 3,5 ml – stymulująca odżywka do rzęs wyróżniona międzynarodowymi nagrodami. Odżywka stymulująca wzrost rzęs zawiera opatentowany BioPeptin Complex® dając bezpieczny i długotrwały efekt wzrostu pięknych rzęs. Rzęsy stają się pełne zdrowia i blasku witalności. Już po pierwszym miesiącu widać pierwsze efekty. Po kilku miesiącach  przechodzimy na podtrzymanie efektu, stosując kilka razy w tygodniu. Niedościgniony skład własna technologia i najwyższej jakości wyciągi roślinne m.in.  zielona herbata, żeń-szeń,palma sabałowa, nagietek lekarski, pszenica, miłorząb japoński oraz aktywne nanopeptydy, aminokwasy, witaminy z grupy B, biotyna.

RevitaLash Fineline Primer 15ml - jedwabista baza wypełniająca drobne linie i zmarszczki na twarzy. Natychmiastowy efekt gładkiej i elastycznej skóry. Rozświetlona skóra wokół oczu! Przekrocz granicę ŚWIATŁA z RevitaLash!

RevitaLash bag – luksusowa podręczna kosmetyczka lub piórnik

W naszym studio przygotowaliśmy dla Was promocje nie tylko na zestaw ↓

 

  

   

 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów