| News

Nowe kuszące zapachy świec do masażu

Biała czekolada z marcepanem: kusi anielską finezją ofiarując lekką przyjemność, pełną podniebnej słodyczy. Apetyczna kompozycja przynosi doznania komfortu i ciepła, rozpieszcza ciało, pozostawiając na skórze aksamitną nostalgię i ujmującą rozkosz.

Aromat Opium: nieco słodki, korzenny – nie przytłacza, wręcz przeciwnie – daje wolność i pobudza do odważnych działań. Jest zarazem zachęcający i łagodny, stanowczy, lecz inspirujący. To zapach pasji i obsesji, który skrywa milion doznań jednocześnie.

Aromat Jedwabiu: jest jak noc, wprowadza atmosferę intymności i szlachetnego chłodu. Tworzy podstawy do pełnego uczucia relaksu i niesamowitych wrażeń, by w konsekwencji móc rozkoszować się ubraniem wyłącznie w zapach.

Zabieg łączący w sobie masaż, aromaterapie i ciepło płomienia świecy. Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny, dlatego nie należy obawiać się, że wosk może powodować jakiekolwiek uczucie dyskomfortu.

Zabieg doskonale nawilża skórę, a ciepło i orientalny zapach świecy, przenoszą w świat całkowitego rozluźnienia. Jest bardzo korzystny zarówno dla psychiki, jak i dla skóry, która staje się bardziej elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Ciało jest idealnie nawilżone, odżywione, ukrwione i promieniste.